Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most fogom nemsokárra írni a...

Most fogom nemsokárra írni a központi felvételit. Mennyi az esély hogy jól sikerül?

Figyelt kérdés

7 éven keresztül kitűnő tanuló voltam, most fofgok 8.-ba menni, néztem a Központi felvételiket... És égy kb már most nagyrészét megtudnám csinálni..


Szerintetek van esély h felvesznek egy jó gimibe, s jó felvételit írok...?



2013. júl. 20. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha valaki nagyon idegeskedik előtte, rágörcsöl az könnyen elronthatja. Mint az egyik osztálytársam anno. Kitűnő volt, de csak 60 pontot írt. Ennek ellenére felvették a gimibe ahová jelentkezett, csak egy másik szakra. Én is kitűnő voltam, de én egyáltalán nem idegeskedtem, mivel tudtam, hogy nagyon könnyű lesz és 93 pontot írtam, fel is vettek első helyre.
2013. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én bíztos hogy nem fogok izgulni mert magamba ezt már lerendeztem :)
2013. júl. 20. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
bizony ne parázz rá, én is ráparáztam, de művészti gimibe mentem és így ott főként alkalmasságit néztek így sikerült becsusszannom :))
2013. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
grat, grat, és grat :)
2013. júl. 20. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tuti sikerül :) Nem is kell izgulni miatta. Megcsinálod az eddigi feladatsorokat, esetleg eljársz előkészítőre, többet nem is szükséges tanulnod rá.
2013. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) mostmár tudom No para, Don't panic, és minden sallakmentesen fog menni :D
2013. júl. 20. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
ennyi (Y) :)
2013. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!