Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a kiadványsz...

Mi a véleményetek a kiadványszerkesztő szakmáról?

Figyelt kérdés

Szépérzékem van, némi művészi vénám is. Viszont nem szeretnék hivatásszerűen ezzel foglalkozni. Meg lehet szeretni ettől még?

El lehet vele helyezkedni?


Egy kamu egyetemi szakot szeretnék otthagyni, és nincs már lassan jobb ötletem, mint a kiadványszerkesztő...


Vagy egy gazdaságis szakma jobb úgy, hogy nem szeretem?

Mondjuk akkor már kiadványszerkesztő...


Szeretek Word-el szórakozni, igényessé tenni, PowerPointtal is. Szeretek számítógépekkel ügyködni.

Csak az a gond, hogy napi 8-9-10 órában nem tudnám magam ebben elképzelni.


Szerintetek?


2013. júl. 20. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az Office csomag kevés lesz, főleg a "Szeretek [...] szórakozni, igényessé tenni..." szinttel. Photoshop, CorelDraw, InDesign minimum jól kell menjen.

Amit nem szeretsz ne csináld, így a gazdasági kiesik, de így hogy ebben sem tudod napi 8-10 órában elképzelni magad, nehéz lesz.

2013. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy elhelyezkedni sem olyan könnyű vele és a fizetés sem sok.
2013. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy azért indítanak ilyen képzést, mert az Office csomag kevés. :D

Csak azért írtam, merthogy érdekel valamennyire azért.


Van hasonló, amivel könnyű elhelyezkedni és emberi fizetése van?

2013. júl. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!