Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elkéstem a jelentkezéssel?

Elkéstem a jelentkezéssel?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy abba hagyom tanulmányaimat a Miskolci Egyetemen. Turizmus-vendéglátás szakos hallgató voltam és ez volt 4.-ik félévem. A tervem az volt, hogy OKJ-s képzést végzek, de az új rendszer miatt most nem tudom mi a teendő. Nyíregyházán lakom és a Főiskolán idén szeptemberben indul 4 féléves turizmus-vendéglátás felsőfokú szakképzés. A kérdésem az, hogy erre én még tudok-e jelentkezni vagy pedig teljesen befürödtem? Mindenféleképpen szükséges lenne felsőfokon folytatnom tanulmányaimat a Diákhitelem miatt. Amennyiben nem sikerül szerződést bontanak velem és 3 napom van visszafizetni 1,1 millió forintot. (Ha jól értelmeztem az olvasottakat)

Remélem tudtok segíteni.



2013. júl. 16. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell majd visszafizetned 3 nap alatt, ez tévedés, ugyanúgy részletekben kérik vissza, ez az egyik, másik pedig, mégis mi értelme van egyetemről átmenni fszre úgy, hogy ugyanazt fogod tanulni? totál nem értelek. már csak 2 féléved van hátra.
2013. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért akarok mindenképp át jönni, mert nem bírjuk anyagilag. És ha ide átjönnék nem kellene se albérletet fizetni sem bérletet venni.
2013. júl. 16. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Folytasd levelezőn akkor..de az fsz képzés az nem jó ötlet..
2013. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!