Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szoftveralkalmazó informatikus...

Szoftveralkalmazó informatikus lányként?

Figyelt kérdés
Csak mert érdekel az infó, de oda inkább fiúk szoktak menni, nem?
2013. júl. 14. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a 13. században élünk! Lehetsz informatikus, lehetsz gépészmérnök, autószerelő, kamionsofőr, esztergályos, stb. Ne úgy válassz szakot magadnak, hogy ki mit gondol, meg hány fiú és lány van, hanem hogy mi az ami érdekel.
2013. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem a kozepkorban vagyunk, hogy meg legyen tiltva egy nonek, hogy mit tanuljon, dolgozzon...keves olyan szakma van, amit csak az egyik nem tud elvegezni...pl ferfi alsonemu modellnek nem alkalmas egy no ;)
2013. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak kicsit elbizonytalanító, pl. hogy később, ha munkát szeretnék keresni, komolyan vennének.-e. Egyébként köszi a válaszokat. :)
2013. júl. 14. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:
én programozó vagyok, - nő- és komolyan vesznek.
2013. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
világ elsö programozója is nö volt.
2013. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez milyen képzés?

Egyetem? Vagy OKJ?

2013. júl. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Főiskolára szeretnék járni. Nem OKJ.
2013. júl. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!