Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kedves orvostanhallgatók!...

Boga. kérdése:

Kedves orvostanhallgatók! Lenne valaki, aki szívesen mesélne nekem az egyetemről?

Figyelt kérdés
Lenne valaki, aki szívesen elmesélné,hogyan készült fel az érettségire illetve ,hogy hogyan veszi az akadályokat, hogy megy a tanulás,vizsgák stb. ? Szerettek odajárni?Jó a légkör? Tanárok? Gyakorlatok? Nektek nehézkesen ment a bekerülés? Légy szíves írjátok oda ,hogy hanyadévesek vagytok és melyik egyetemen! Köszönöm:)
2013. júl. 13. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az érettségire nem volt szinte semmi extra készülés. Fizikából faktra jártam (és iszonyatosan jó tanárom volt, azóta is hálás vagyok neki:D), így emelt szinten tanultam az anyagot, de csak középszintű érettségit csináltam belőle, így az nem volt különösebben nehéz. Bioszból szintén faktra jártam, meg otthon olvasgattam, mert alapból érdekelt a téma. Szerencsére nem volt nehézkes a bekerülés, mert sokkal több pontom volt, mint az előző évi ponthatár, így nem kellett izgulnom a nyáron, és elsőre felvettek.

A suli jól megy, eddig mindig hoztam a 4,5 feletti átlagot. Persze van benne munka bőven, megdolgoztam ezért az eredményért. De annyiból szerencsém van, hogy elég gyorsan tanulok.

Szegedre járok egyébként, és negyedéves vagyok. Nagyon szeretem a várost, a sulit, a csoporttársaimat és a légkört is. Tanárok között vannak jobbak is, rosszabbak is, gyakorlatoknál ugyanez.

2013. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!