Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatkerti gondozó OKJ-s...

Állatkerti gondozó OKJ-s tanfolyam?

Figyelt kérdés
Leszögezném előre hogy nem egészen értek hozzá, aki tud az legyen szíves segítsen, ha állatkertben szeretnék dolgozni mint állatgondozó ilyesmi munka, azt OKJ-s tanfolyamként elvégezhetem? 2-3 év alatt? És ha igen akkor esetleg tudnátok segíteni szeptember elsejétől induló tanfolyamot, melyik intézményben indulna? (Googleben nem találtam semmit) Vagy ha esetleg nem így működik, akkor arra hogy lehet jelentkezni? Azzal azt hiszem tisztában vagyok h pl a budapesti állatkertnél szinte minden poszt be van töltve de én azért megpróbálnám. Ebben szeretném kérni a segítségeteket.
2013. júl. 13. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatkertbe kihalás és protekció útják kerül az ember, egy ilyen végzettséggel csak a feneked törölheted. Legjobb esély még akkor van, ha az ember sokáig önkénteskedik az adott helyen, akkor esetleg már lesz annyi protekciód.
2013. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval nagyon szarul lehet vele keresni? Engem akkoris leginkább az állatok érdekelnének. Valami elérhetőséged vagy lehetőséged tudnál inkább segíteni keresni, hogy hol jelentkezhetnék rá?
2013. júl. 13. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be az Állatkertbe megkérdezni!
2013. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg állatorvos asszisztens
2013. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Öcsémnek is kéne ilyen!
2013. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!