Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri Turizmusföldrajzot...

Megéri Turizmusföldrajzot végezni?

Figyelt kérdés
Mi lehetek kb ha elvégzem, mennyi lehetőség van?
2013. júl. 9. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
hiába mondják, hogy nem, ha szeretnéd, és tetszik, plusz kedveled a környezetet, akkor megéri. van lehetőség, ha nem akarod a hátsód a székberagasztani (ezt úgy értem, hogy hajlandó vagy utazni).
2013. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Turizmusföldrajz? Olyan szak nincs..ez csak egy tantárgy a turizmus szakosoknak.

Földrajz alapszak idegenforgalmi szakirányára gondolsz?

Nem éri meg elvégezni..max akkor ha ide vesznek csak fel, és mégis diploma, mert az nem árt az életben sok helyen mindegy milyen csak legyen. De azért nem igazán van ebben az alapszakban lehetőség.

2013. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erdélyi egyetemről van szó.Babes-Bolyai Tudományegyetem
2013. júl. 10. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudok hozzáfűzni a dologhoz semmit..:)
2013. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, én azt hittem a földrajz alapszakot kérdezed idegenforgalmi földrajz szakiránnyal. itt olyan van . :)
2013. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!