Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek tanári mennyire nehéz?

Matek tanári mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, angol-matek szakra megyek, de eddig a matekre nem fektettem nagy hangsúlyt. 4.-es átlaggal el lehet végezni? Vagy oda csak nagyon jó matekosok menjenek?

2013. júl. 8. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért a matek ötös eléggé alapfeltétel!
2013. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem feltétel, 4-es teljesen jó, de persze nem lébecolni fogsz a főiskolán, hanem tanulni kell rendesen.
2013. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nagyon jó matekkal menj.Annak nincs értelme,ha nem veszed komolyan.A matek lesz a kenyered.
2013. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igazából lókakit se számít, hogy a középsuliba milyen voltál matekból, mert egyetemen teljesen újfajta matematikát fogsz tanulni. a középsulis gyógymatekot lehúzhatod a wc-n. (végzős matek szakos vagyok)
2013. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 2006-ban végeztem matematika szakon főiskolán. Hát mit mondjak, azóta biztos nagyon megváltozott a helyzet, de azért leírom nekem milyen volt: a geometria szerintem nagyon nehéz, topológiai alapismereteket sem szerettem, algebra, analízis nekem könnyű volt, mert szerettem. Volt olyan, hogy elemi matematika, az egy kicsit uncsi volt, de túlélhető. Én sem voltam kitűnő gimnáziumban, sőt, első és második osztályban majdnem megbuktam...A jegyek csak a felvételihez kellenek statisztikának, ha nem vagy elég okos hozzá kifogsz morzsálódni.
2013. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy lemorzsolódni :D
2013. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy mit tudom én :D
2013. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!