Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgaidőszakban szoktatok...

Vizsgaidőszakban szoktatok nyulni "doppingszerekhez"? Ha igen, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Értem én itt az omega3 tartalmú kajákat, szőlőcukor, banán, és még sorolhatnám. Kinek mi válik be?
2013. jún. 28. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak kávé, de azt nem csak a vizsgaidőszakban iszom. Napi egyre szükségem van:)

Mással nem élek. Nekem az a titkom, hogy nem éjszakába nyúlóan kell tanulni. Normális időben fel kell kelni (mondjuk 8 körül), kis szünetekkel tanulni, aztán este meg pihenni és aludni.

Ennyi:D

2013. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig én is igy voltam, hogy reggeltől tanultam estéig. Csak este elalvás előtt, ismét át kellett olvasni 1-2szer az anyagot, mert estére már nem sokra emlékeztem. Ezért esetleg gondoltam ilyenekre, vagy hogy délután, este tanulok. Elalvás után, mikor felkelek reggel, sokkal jobban megy az anyag.
2013. jún. 28. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó, hát igazából a hangsúly inkább azon volt, hogy normálisan ki kell aludni magad. Az nem megy, hogy egész éjszaka tanulsz, vagy alszol pár órát, aztán következő nap megint. Ha neked este megy jobban a tanulás, akkor tanulj este, de akkor meg nappal aludd ki magad. A lényeg, hogy a 7-8 óra alvás meglegyen. Legalábbis szerintem:)

Egyébként én úgy szoktam, hogy hagyok időt ismételni a végén. Szóval megtanulom az egész anyagot, aztán 1-2 napig ismétlek. Akkor szinte elég csak átolvasni, és úgy már beugranak a dolgok.

2013. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!