Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretném hasznosan eltönteni...

Szeretném hasznosan eltönteni a nyaramat, középiskolai felvételi gyakorlással?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, most megyek nyolcadikba és szeretnék a nyáron előre gyakorolni feladatokat a központi felvételire. Az elmúlt évek kp. felvételilapokat már kitöltögettem. Van még egy Felvételizzünk együtt, előkészítő könyvem ami magyarból készít fel azt is szoktam csinálgatni. De szeretnék még elég jól felkészülni matekból főleg, de magyarból is. Tudnátok ajánlani oldalakat, feladatokat amiket érdemes megnézni?! Ja igen, néztem a mateknál vannak mindig mértékegység átváltások, ez nagyon nem megy úgyhogy ezt a nyáron mindenképp megtanulom, ezzel kapcsolatos feladatokat is megoldanék. Nagyon felkészült szeretnék lenni, hogy biztosan jól sikerüljön. :)

2013. jún. 27. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! van már elképzelésed arról, hová szeretnél majd járni?
2013. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze van már. :) Győrbe szeretnék a Krúdy Gyulába, gimi részére. :)
2013. jún. 27. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!