Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Drégelyvár Szakközépiskoláról...

Drégelyvár Szakközépiskoláról mik a tapasztalatoztok? Jó iskola? Milyen a tanítás minősége?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 15:34
 1/4 Stimp válasza:
A legrosszabb iskola,akinek van egy kis sütnivalója messzire elkerüli.A cég vezetője egy csaló.Arra megy ki az egész hogy jól átverjen mindenkit.Az órákra be se kell járni mert állandóan elmaradnak valami vagy valaki miatt,a tanítás színvonala a béka segge alatt van,vizsga nincs és nem is tudják megszervezni,bizonyítványt nem kapsz,a tanárok primitív tanyasi bunkók és még sorolhatnám.Szóval aki elhatározta hogy ide megy tanulni annak azt mondom: SEMMIFÉLEKÉPPEN!
2013. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sikerült a vizsgád? Tanultál is vagy csak elvártad, hogy átengedjenek? Én is ott tanultam, de volt egy váltás a vezetőségben és a régieket kiebrudálták, azóta kezdik magukat összeszedni. :)
2013. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Senki ne menjen oda!!! Jártam oda 1évet,ki is íratkoztam,mert tényleg nem voltak megtartva az órák és úgy zártak le minket,hogy a tanárok beírkáltak jegyeket. Lehetőséged se volt,hogy készülj,a bizonyítvány borzalmas volt csak kettesek voltak benne. Az osztályfőnökünk semmivel se foglalkozott a bizonyítványosztást se mondta meg mikor lesz hiába kérdeztük tőle nem válaszolt. Elegem lett belőle és bementem a suliba,hogy adják oda a bizit,és persze elküldtek és 4nap múlva adták oda. Basszus kb könyörögnöm kell a bizonyítványomért...tankönyveket se adtak pedig kifizettük. tanárok sose járnak be,de azért ránk fogják,hogy mi nem megyünk be...röviden ennyit a suliról :D nagyon rossz gyakorlati helyre közvetítettek ki,fodrásznak tanulok és nem engedték,hogy emberhez nyúljunk....a főnököm folyamatosan hazudgált és az ösztöndíjunkat ellopta és ezenfelül még kért pénzt..szóval nagyon rossz ez a suli!!!! többet sztem nem kell mesélnem! mindenki kerülje el messziről!
2014. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csatlakozok az elözöhöz... szórólszóra ugyanezt tapasztaltam. Minden pénzt kiloptak, ösztöndij nuku, tankönyv nuku (persze a pénzt elkérték 26 ezer!) diák nuku, 2szer megbüntettek a bkvn mert nem volt érvényes diákom


ERrröl ennyit, ha szivatni akarod magad akkor jelentkezz ide

2014. júl. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!