Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol a legjobb az andragógia szak?

Hol a legjobb az andragógia szak?

Figyelt kérdés
Nagyon tettszik ez a szak:) Szerintetek hol a legjobb az ilyen képzés? Sok embertől hallottam, hogy semmiképp se Pesten tanuljam. Szóval amik szóba jöhetnek a debreceni, a pécsi, a szegedi meg a Nyugat-magyarországi. Tapasztalatok? Olyat kérlek ne írjatok, hogy hagyjam a francba ezt a szakot, mert büfé szak és stb:D véleményeket szeretnék csak:) egyébként legjobban a Nyugat- magyarországira mennék, de a többiről is szeretném tudni hogy milyenek:) Előre is köszi!!!!

2013. jún. 25. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a debreceniről tudok nyilatkozni. A tanárok általában jó fejek, 1-2 tárgyat leszámítva a tárgyak könnyűek, a vizsgákra nem kell sokat tanulni, könnyű 4-5-ös tanulónak lenni, és mellette még simán tudsz dolgozni is. Ha érdekel ez a szak, szerintem tetszeni fognak a tárgyak. Az más kérdés, hogy a diplomát nem sokra tartják a munkaerő piacon (tapasztalat)
2013. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökmind1 hova mész, úgyse ér a végzettség semmit
2013. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocsánat, hogy csak másolok, de több ilyen kérdéssel kapcsolatos témához írtam le ezt a véleményem:


Jelenleg egy elég nagy cég vezérigazgatóságán dolgozok ilyen diplomával...A büfészak elnevezés számomra érthetetlen, pláne, hogy olyan fröcsögő emberek szájából hallani mindezt, akik éppen turizmus és vendéglátást, illetve pénzügy-számvitelen tanulnak...(háttérben back-office munka, pitiáner 40 e. FT-os melók) Tipikus átvett szöveg, mert a másiktól ezt hallotta...Nem csak az EU, hanem Magyarország is korosodó társ., és 10 éven belül tömegével fognak megnyitni a felnőttképző intézmények itt is, mivel szakképzetlen felnőttekre nem lesz szükség a munkaerőpiacon...Addig is mindennemű HR részen, illetve Coaching cégeknél eltudsz helyezkedni...(személyügyi szervező szakirány választás esetén)


Ui.: Eléggé tudatlan ember az, aki úgy keres állást a google-ben, hogy andragógia állás...Ha beírod, hogy HR generalista, HR adminisztrátor vagy HR SAP koordinátor, kapásból találsz vagy 1000-2000 friss állást...(persze sz.ügyi szervező szakirányon végzetteknek) Remélem tudtam segíteni!


Ha lehetőséged van, akkor Debrecen, vagy Jászberény (SZIE-ABPK).

2013. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ELTE, PTE, SZTE, Eszterházy. Én ezekből választanék. NYME szombathelyi vagy győri képzésére gondoltál? A szombathelyi már tavaly se indult, valószínűleg idén se fog, szerintem annak ott befellegzett.
2013. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!