Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenvezetői OKJ képzést...

Idegenvezetői OKJ képzést végzettek, melyik suliról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Szeptembertől idegenvezetői képzésre szeretnék járni, de nem tudom melyik suli milyen lehet. Különösen ezek érdekelnének: GtB, Meta, KOTK, Számalk, üzletemberképző.

2013. jún. 20. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Idén végeztem, igaz, nem az általad felsorolt iskolák egyikében. Jó volt, érdekes volt, de választhattam volna hasznosabbat is... főleg, hogy ingyen volt. Azt tanácsolom, gondold még át! Viszont ha feltétlen elkötelezettséget érzel a szakma iránt, akkor hajrá! :)
2013. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És melyik iskolában végeztél? A másik ötletem a turisztikai szervező okj amiről aztán rendezvényszervezőnek lehet szakosodni.
2013. jún. 23. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szegeden, a SZEFI-ben tanultam. A helyedben inkább valami olyan szakmát választanék, ami gyakorlatiasabb. És az is fontos, hogy az OKJ-s szakmák többségét másodállásban ideális végezni, persze van kivétel.


[link]

2013. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!