Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben hol lehet fizikote...

Debrecenben hol lehet fizikoterapeutának tanulni vagy egyáltalán Magyar országon?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elég tudatos vagyok afelé, hogy gyerekekkel szeretnék foglalkozni mint orvos vagy pedig fizikoterapeuta, de nem tudom, hogy Debrecenben lehet-e egyáltalán annak tanulni vagy az országban hol lehet. Segítsetek légyszi :D

2013. jún. 13. 17:16
 1/3 eperke20 ***** válasza:
Véletlenül nem fizioterapeuta vagy más nevén gyógytornász? Mert ha erre gondolsz, akkor Debrecenben lehet ilyet tanulni.
2013. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát engem főként a fizikoterápia érdekel ami ugye a fizioterápiának egy ága, de igen nekem akár az is megfelel. És Debrecenben hol?
2013. jún. 14. 07:44
 3/3 eperke20 ***** válasza:

[link]


Itt minden információt megtalálsz. :-)

2013. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!