Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki 8 osztályos...

Van itt olyan aki 8 osztályos gimnáziumból 8. után elment? Többi lent

Figyelt kérdés
valamiben tehezséges volt és elment.. én is így állok de nem tudom mi tegyek. megszerettem az osztályomat de nem tudom hpgy a gimis évek máshol milyenek lennének... éppen csak megszerettem ezeket a hülyéket. amúgy a kisképzőbe mennék.

2013. jún. 13. 13:21
 1/1 anonim válasza:
szia:) én pont ilyen vagyok,minden stimmel,kb.az is,hogy szerettem az osztályomat. Ezzel úgy vagyok,hogy igen,végül is jó volt ide járni,de azért néhány gyerekből már nagyon elegem lett,a barátnőimmel pedig meg tudjuk majd oldani,hogy néha-néha találkozzunk,és nekem kb.csak ez a fontos.én nagy reményeket fűzök a jövendő tanévhez,majdnem biztos vagyok benne,hogy ugyanolyan jól fogom magam érezni ott is,mint a 8oaztályos gimiben, ha nem jobban:) meg úgy gondolom,hogy nem árt a változatosság. a kisképzőről annyit,hogy megnéztem még régebben a honlapját,és arra gondoltam,hogy a barátnőmnek tökéletes lenne,pedig ő általában nem nagyon támogatja a szakközepeket.ha szereted az olyan művészeti szakokat,amik ott vannak,akkor szerintem nem fogod megbánni,ha odamész.
2013. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!