Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki volt már emelt töri...

Valaki volt már emelt töri szóbelin? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék meg hogy mit húzott! Én szombaton megyek!
2013. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is szombaton! :)

Na de valaki nyugtasson meg, hogy nem olyan vészes..

2013. jún. 6. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma voltam nagyon nehéz volt! Középkori városfejlődést húztam meséltem is róla így általában az akkori uralkodók idejében de egy idő után azt mobdták hogy elég és beszéljek csak budáról hát ez nem ment kíváncsi vagyok mennyi pontot sikerült összeszednem de legalább 28 kelkene ! Nem tudon így meg lehet e !
2013. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én tegnap voltam, II. Józsefet húztam, szerintem jól ment, bár a végén elég sokat kérdezősködtek. Amúgy 2 oldalas forrás van, ha ezzel megnyugtatok valakit :)
2013. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó, a tételből kérdeztek vagy más témából? :)
2013. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én kihúztam a XX. századi demográfiai változásokat.. Jó volt, rendesek voltak, 7-8 percig beszéltem, aztán kérdeztek vagy kettőt, és ennyi volt:)
2013. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát a legtöbb a tételhez kapcsolódott, de volt 1-2 érdekes kérdés pl. mi volt akkor Anglia államformája. Meg úgy vettem észre hg az is érdekelte őket hg nekem mi a véleményem, nem csak az amit ewgtanultam. De sz.tem ez tanártól függ...
2013. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lehető legegyszerűbb tételt húztam ki, de sajnos nagyon izgulós vagyok és folyton elcsuklott a hangom, szánalmas kis nyomoréknak néztek a vizsgáztatók..végül sikerült összefüggő mondatokat alkotnom, mert "belejöttem"..nagyon kínos volt, mert ennél jóval összeszedettebben és választékosan fejezem ki magamat. Úgysem látom őket soha többé:D
2014. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon szivatós volt. 4 tétel közűl választhattam, és persze azt az egyetlen tételt húztam ki amiről nagyon nem tudtam mit beszélni, csak hablatyoltam a forrásokról azt ennyi.

Ti is csak ilyen kevés tétel közűl választhattatok?

(Az utolsó ember már nem is választhatott, egy tétel maradt neki)

2014. jún. 12. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!