Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem sikerült a töri emelt...

Nem sikerült a töri emelt írásbelim, a szóbelire meg alig tudok valamit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 23:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
A neten ki vannak dolgozva a témakörök, amikből a tételek lesznek, vagy vehetsz is magadnak ilyen könyvet. Egyébként lesznek források is segítségként.
2013. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lesznek források? Ezt eddig nem is tudtam, de örülök neki. Szerintem nem volt olyan nehéz az idei emelt szint, legtöbb feladat szinte műveltségi jellegű volt, józan paraszti esszel is ki lehetett találni. Hogy hogy nem sikerült legalább egy kettest szerezned? Nem akarlak elkeseríteni, de ha az írásbeli ennyire nem ment, a szóbeli szerintem annál neccesebb lesz. De szívből kívánom, hogy olyan tételt húzz, amit tudsz (és persze magamnak is :p sajnos nekem csak 3 napom lesz a tételekre)
2013. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek mentél emeltre, ha egy vacak 2est sem tudtál összehozni?
2013. jún. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne hordd már le! Nekem sem sikerült jól a biológia/kémia emeltem. Majd akkor megpróbálja mégegyszer...
2013. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A forrás tényleg sokat fog segíteni ha van egy kis kreatív eszed. Én pl tavaly semmit nem készültem a szóbelire csak átolvasgattam az utolsó 2 napban a tételeket. Persze pont az EU-t húztam amit pont nem olvastam át, de egy 21 pontom lett a 60-ból :/
2013. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megvan a kettes simán...de nekem az nem elég....
2013. jún. 6. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Most ha elég ha nem dönteni kell, hogy elmész és lesz egy 2-es vagy 3-as vagy nem mész el, megbuksz és majd októberben mész újra. De még most dönts én ne az utolsó perceben mert az iskolád nem nagyon fog örülni ha nem szólsz időben. Sőt ennek egyáltalán nem szoktak örülni.
2013. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha végzős vagy, és nincs előrehozott középszintű érettségid, akkor nincs más választásod elfogadod, elmész szóbelizni, beírják a kettest. Ha nem vagy végzős, akkor pedig elmész jövőre javítani. Ilyen egyszerű. Mást már nem tudsz tenni.
2013. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
93 % lett ...pedig fullra azt hittem h elrontottam:)
2013. jún. 10. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Grat ;D
2013. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!