Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan pontszámító kalkulát...

Van olyan pontszámító kalkulátor, amelyik kiírja, hogy melyik egyetem/főiskola melyik karára elég a pontom?

Figyelt kérdés
A felvi és az eduline kalkulátorán is kiszámoltam a pontjaim, de amelyik szak érdekelne, arra úgy néz ki kevés a pontom. Ehhez szeretnék segítséget kérni, hogy hol tudnám megnézni hogy melyikre elég? van e olyan kalkulátor amelyik már utána felsorolja hogy ide felvehetnek ezekkel a pontokkal. Pót felvételizem, csak egyetlen szakot jelölhetek meg, nem szeretnék még egy évet várni.

2013. máj. 30. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
dehát.. pontok még nincsenek is.
2013. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Júliustól lesznek meg a pontok, pótfelvételi augusztusban lesz, ezt tudom, de a tavalyira gondoltam. Ha tudnám, hogy tavaly mire jutottam volna be, talán egyszerűbb lenne kalkulálni, és lenne időm megnézni, melyik az a szak amiben gondolkozhatok.
2013. máj. 30. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem létezhet ilyen, mert minden szakra más a követelmény, máshogy számolják a pontjaid, ennélfogva lehet egyik szakra van 420 pontod, másika pedig csak 380. Egyenként keresd ki, hogy mely szakra hány pont kellett eddig, nézd meg oda hány pontod van és kész. Ennyit tudsz tenni.
2013. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és perszer a tavalyihoz képest elég nagy variálás volt. pl ahová én szeretnék menni, oda tavaly a mostani pontjaimmal bejutottam volna lazá, idén meg 40 emberrel kevesebbet vesznek fel, így kétesélyes sajnos.
2013. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!