Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hova kéne továbbme...

Máté1999 kérdése:

Szerintetek hova kéne továbbmennem gimnáziumba? (lent)

Figyelt kérdés
Nos, matekból és magyarból kevésbé vagyok jó, de közben a töri és a nyelvek, természettudományok (föcit kivéve) tök jól mennek. Ezért enm igazán tudom eldönteni, hova lenne érdemes mennem. Angolból már van egy felsőfokú nyelvvizsgám, így ez már nem igazán érdekes. Szinte mindenből 5ös voltam 7. végén és most is az szeretnék lenni. Szerintetek mit kéne tennem? Egyébként a tavalyi 8.osok Szent István, meg Fazekas kaliberű sulikba mentek, ilyesmikbe szeretnék menni én is. :)

2013. máj. 25. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ha természettudományokból jó vagy, akkor Fazekas, Apáczai, Szent István gimik jók. Gondolom pesti gimikben gondolkozol.
2013. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még tudom ajánlani az Eötvöst is.
2013. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!