Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamra kéne járnom?

Epör kérdése:

Milyen tanfolyamra kéne járnom?

Figyelt kérdés
Szeretnék masszőr lenni, mivel elhatároztam, hogy csak olyan munkám lesz amit élvezek is. Tehát milyen tanfolyamra kéne járni ahhoz, hogy pl. masszázsszalonban dolgozhassak?

2013. ápr. 27. 17:09
 1/3 anonim válasza:

Frissítő masszőr képzéseket rengeteg városban indítanak folyamatosan, ezek egy két hétvégések, maximum egy hónaposak. és 35.000 Ft körül vannak. Ezzel dolgozhatsz már szalonban :).



21/L gyógymasszőr

2013. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, megkönnyebbültem, hogy végre tudom merre induljak el. C:
2013. máj. 1. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

18:10


35e es tanfolyammal kb kitörölheted, mert hogy azon nem tanítanak meg semmit, azt te is tudhatnád gyógymasszőr létedre.

2013. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!