Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szaisztok! Márciusban töltötte...

Takygabor kérdése:

Szaisztok! Márciusban töltöttem be a 21-et. Van olyan szakma amire ingyen elmehetnék még tanulni? Lehetőleg dolgoznék mellette!

Figyelt kérdés
Személy szerint a mélyépítő technikust tanulnám, mellette dolgoznék, és szeretném minél olcsobban megoldani...tudom elég zavaros és sokat akarok egyszerre, de nem tudok mit csinálni...
2013. ápr. 23. 20:08
 1/2 anonim válasza:
hát nem tudom,hogy jelenleg dolgozol-e, de ha nem , akkor jelentkezz be a helyi munkaügyi kirendeltségnél!! Ott tuti tudnak ajánlani valamilyen képzést, és még pénzt is kapsz érte.És ha ott is úgy van ,mint itt akkor elég valószínű,hogyha sikeresen elvégzed, munkát is biztosítanak(de jegyzem meg:NEM BIZTOS,HOGY OTT IS ÍGY VAN)
2013. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!!
2013. ápr. 27. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!