Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindjárt itt az érettségi....

Mindjárt itt az érettségi. Tippek?

Figyelt kérdés
A gimnázium 4 éve alatt végig ötös voltam minden érettségi tantárgyból. Kell félnem a vizsgáktól? Középszinten fogok matekból, magyarból és töriből érettségizni. Eddig nem nagyon készültem rá. Valaki tudna adni pár tippet, hogy hogyan készüljek a maradék időben? Szeretném, ha mindegyik vizsga jól (80-90%) sikerülne, hogy ne maradjak szégyenben jó tanuló létemre. :(

2013. ápr. 20. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én matekból nézném át a dolgokat

(főleg az elméletet)

2013. ápr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyelőre az írásbelit kell jóra megírnod

(Tehát arra készülj) Magyarból annyira nem lehet "készülni"

2013. ápr. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
oktatas.hu - itt megtalálod az előző évek érettségi feladatait és megoldókulcsait. szerintem a matek, magyar és töri feladatsorokból csinálj meg 1-2-t, hogy lásd, milyen szinten állsz, mennyire van szükséged plusz tanulásra:)
2013. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!