Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Drégelyvár okj-s gyógymasszőrt...

Drégelyvár okj-s gyógymasszőrtanfolyamról van valakinek infója?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 16:15
 1/2 Sciubero válasza:
100%
Ha lehet, messziről kerüljétek el, ne ugorjatok rá a színes-szagos weboldalukra. Mi benyaltuk sokan, és ha valaki idejön utánam az oldalra, és fogja dicsérni,akkor gyanús, hogy beépített embere az iskolának. Egy éve hagytuk ott, igaz, befektettek egy kis szépítkezésbe azóta, de kutyából nem lesz szalonna sohasem, ez csak parasztvakítás. A tanárokat nem fizették ki időben , és/vagy keveset adtak nekik, rossz volt a morál, mocskos volt az egész épület, hiányos, rozoga, kevés felszerelés, omladozott, bunkó volt az ügyfélszolgálatos nőci, beszedték a tankönyvre a pénzt , de semmiféle számlát nem kaptunk könyvenkénti lebontással, és kb fele értékben kaptunk csak. Alig kellett bejárni. Fal repedezett, ablakot volt ahol nem lehetett nyitni, a számítógépek elavultak. Wcből a papír hiányzott sokszor, szappan nem volt sohasem, a kézszárító is optikai elem volt. Ne iratkozzatok be, mert fenékbe rúgtok x évet a fiatalságotokból. Gárgyé az egész , úgy ahogy van, csak a vezetőség gazdagodása a lényeg.
2013. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megerősítem az előttem szólót, messze a legrosszabb intézmény amit ismerek. Annyival egészíteném még ki, hogy kapcsolattartás és tájékoztatás is nulla. Fél évig jártam be de aztán elegem lett, mert tanterv mint olyan mintha nem is létezne náluk, csak az időmet pazarolták. 20 ezrem és 6 hónapom bukott náluk, egyedül a diákmatricának örültem :)


Jah és még nekünk anno ígérgettek fűt-fát: kedvezményes nyelvtanfolyam, jogsi.. nagy francokat, nyelvtanfolyam annyi volt, hogy egy erősen magyar akcentusú kiégett általános iskolai tanár nevetségesen magas összegért plusz délutáni órákat tartott hetente párszor. A kedvezményes jogosítványról meg kussoltak, ha rákérdeztünk akkor mindenki a másikra mutogatott, hogy "ő talán hallott róla"... De senki nem hallott róla, mintha nem is ők ígérték volna.

2013. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!