Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tennétek a helyemben? (suli)

Mit tennétek a helyemben? (suli)

Figyelt kérdés

Utolsó félévemet töltöm épp a főiskolán és államvizsga után ugyanennek a szaknak a mesterszakára jelentkeztem. Tegnap behívtak oda, ahol a nyári gyakorlatot teljesítettem és állást ajánlottak nekem.

Mesterképzést azért jelöltem meg, mert érdekel a szak, hátrányom nem származik belőle, csak több tudást jelenthet, viszont ez a munkalehetőség most adott, lehet, hogy később ott lesz a kezemben az egyetemi szintű diploma, de munkát meg nem fogok találni. Mit csináljak?

Mesterképzés (esetleg egyéni tanrenddel) a munka mellett vagy hagyjam a fenébe a sulit és irány a munka?



2013. ápr. 19. 16:45
 1/2 anonim válasza:
Irány a munka és beszéld meg a munkáltatóval, h Neked szükséged van erre a képzésre, és ha lehet, támogasson. M.idő kedvezmény, fiz. nélküli szabi, amikor kell a vizsgákhoz, stb.
2013. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2013. ápr. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!