Milyen szakra jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Jelenleg OKJ-s szakmát tanulok műszaki területen. Úgy érzem, hogy van bennem annyi, hogy továbbtanuljak. De nem vagyok tisztában sem a bekerüléssel, sem a szakokkal. Főként azok a területek érdekelnének, ahol kevés a kommunikáció, mert a beszédkészség nem az erősségem.
2013. ápr. 16. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz bármire, gépész, villamos, építő mérnököket tudom javasolni. Ezeken belül is számos specializáció van és így ki tudod választani, hogy mi érdekel.
2013. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad felvenned a kötekedéseket. Fogsz még ilyennel találkozni a gyakorin is, meg az életben is.


A kérdéseiddel foglalkozz inkább, megkaptad már a válaszaidat?

2013. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

felvi.hu-n nézz körül ott elég sok infót ki lehet halászni

és én lehet,hogy visszamennék középsulimba és ott kérdeznék meg egy olyan tanárt akivel jóban voltam, vagy az OKJ-s tanárokat megkérdezném

Egyébként annak se árt utánanézni, hogy hol számítják be pontnak az okj-dat, mert ilyen is van.

2013. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!