Pillangó98 kérdése:

Az nagy baj hogy 8. -os vagyok és még nem tudom h mit akarok?

Figyelt kérdés
szóval az van hogy van pár elképzelésem de nem vagyok benne biztos és félek h nem leszek benne jó :(

2013. ápr. 14. 13:26
 1/3 rémuralom ***** válasza:
Az attól függ, miről is beszélsz konkrétan.
2013. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy baj! Honnan kellene tudnod, na meg manapság nem is olyan időket élünk, hogy 18 évesen bekerülsz egy munkahelyre és onnan mész nyugdíjba. Nekem 22 évesen derült ki (2 év munka után, amikor jobban megismertem, hogy a cégnél milyen lehetőségek vannak) hogy milyen irányba szeretnék menni. Abban eltöltöttem 20 évet, most kitaláltam, hogy egy másik irányba fogok menni, azt alapozom.


Azt gondold végig, hogy milyen területen vagy jó, milyen tárgyak mennek. Ha jó tanuló vagy menj gimibe, ha rossz, de jó a kézügyességed akkor válassz valamilyen szakmát. Utána pedig bármikor átképezheted magad.

2013. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, miért lenne? Nyolc éve egy dobozban ülsz, ahol unalmas tényeket tömnek a fejedbe, még szép, hogy nem tudod, mi érdekel. Nem dől össze a világ akkor sem, ha elkezdesz valamilyen középiskolát és nem tetszik. Bármikor lehet váltani, te is sokat változol még :)
2013. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!