Lehet ilyet OKJ-n tanulni?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni.Nem szeretnék egyetemre menni több okból kifolyólag. Egy OKJ-s tanfolyamot szeretnék elvégezni majd.Kommunikáció és média érdekelne de sehol nem találtam ilyesmi tanfolyamot.Ilyen létezik egyáltalán? Vagy ilyet csak egyetemen tanítanak?
2013. márc. 29. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen végzettség még egyetemen sem ér semmit, hát még OKJ-n. Keress valami mást, ez csak hobbinak jó.
2013. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

OKJ-s-on ilyet sajnos nem nagyon találsz egyébként meg el kéne dönteni konkrétan, mit is akarsz mert a médiában benne van az újságírás, szerkesztés, tv-s dolgok és az egész nagyon komplex, összetett és szerteágazó.


Én ügyintéző titkárin tanultam kommunikációt, PR-t, marketinget.

Hát ott jöttem rá, hogy ez egy ezerféle dolgot tartalmazó sokirányú szakma.


Ezt igazán csak a felső oktatásban tudod megtanulni de a szakmabeliek szerint elég gáz szinten van ma a kommunikáció és média oktatás. Nem tudom nem jártam még de sajnos minden honnan csak negatívumokat hallok.


Egyébként meg nézd meg ezt a linket tájékoztatásnak nem rossz.

Egyébként meg vannak magán iskolák vagy a kereskedelmi tv-k szoktak indítani tanfolyamokat de azok biztos horror összegekért vannak.


[link]

2013. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!