Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász szakot el lehet végezni...

Jogász szakot el lehet végezni levelezőn?

Figyelt kérdés
Mennyivel nehezebb, illetve ér annyit a diploma, mint nappalin?
2013. márc. 28. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
El lehet végezni levelezőn. De semelyik egyetemen nem egy sétagalopp a jogász szak. Ha dolgozol mellette rendes 8 órás állásban akkor vizsgaidőszakban fnsz szabit kell kérned. Én még nem találkoztam senkivel aki alkalmazott volt valahol, és mellette végezte a jogot simán, külön szabadság nélkül. Vagy ami a jobb variáció hogy a munkáltatód támogat a tanulásban, és tanulmányi szerződést köt veled, akkor tanulmányi szabadságra mehetsz. Viszont ha nem dolgozol csak simán levelezőre akarsz menni..az már más történet. A diplomába már manapság nem szerepel hogy milyen tagozaton végezted az egyetemet. Érni mindenféleképpen fog annyit mint ha nappalin járnád végig. tudom most sokan ezzel nem értenek egyet, de én már nem huszonéves pályakezdő vagyok, még soha sehol nem volt az kritérium egy állásnál (pedig volt pár munkaköröm mostanra) hogy nappalin végzett kollégát keresnek. Meg sem tehetik egyébként.
2013. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a másik kérdésem a szakmai gyakorlat a levelezősöknek, hogy van?
2013. ápr. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!