Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS. Ti mit csinálnátok?

FONTOS. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Most lesz angol vizsgám és semmit nem tanultam, angolból hülye vagyok. 25 db tételből lesz, én egyet sem tanultam meg. Aki nem megy át az nem mehet érettségire. Nem akarok bemenni. Ti bemennétek?

2013. márc. 26. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem.
2013. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hónapja adta fel, hogy dolgozzuk ki a tételeket. De én nem tudtam kidolgozni őket, 1 db-ot csináltam meg, azt is 1,5 órán keresztül. Iszonyatosan hülye vagyok angolból.
2013. márc. 26. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem mennék be.
2013. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De! Menj be! A részvétel is sokat tesz hidd el! Tanár vagyok. És ha nem sikerül, akkor meg megpróbáltad. De ha nem mész be, honnan tudod hogy sikerülne-e vagy sem?! Ha bemész ott van még annak az esélye, hogy egy halovány kettes lesz még az.....
2013. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 hónap alatt nem tudtad senkitől se megvenni vagy átvenni. Én érettségi tételek közül az összeset megszereztem másoktól, csak meg kellett tanulni.
2013. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!