Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az IBS...

Mi a véleményetek az IBS üzleti főiskoláról?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert oda jár a nővérem.

16/L


2009. szept. 16. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Gazdagok járnak oda... irigylem őket:)
2009. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nővérem jár oda neki tetszik.
2009. szept. 19. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Az épület szép.. én a Károli BTK-jára járok a kettő külseje a menny-pokol kb.

előző voltam

2009. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem én is oda megyek de lehet a táncművészetire tudom két külön világ de még van 2évem.
2009. szept. 19. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is oda megyek jövőre... állítólag a legjobb iskola az orszégban, innen lehet a legkönnyebben elhelyezkedni, ezt ismerik el a legtöbben, stb. Én eddig csak jót hallottam róla.


Ha tesód oda jár, akkor biztos ő is tud róla véleményt mondnai, esteleg más évfolyamtárasival is beszélhetsz, akikkel nővéred jóban van...


Én arra lenék kíváncsi, hogy az angolon kívül még milyen nyelvet lehet-e választani és hogy azt is angolul tanítják-e. Bár szinte tuti, hogy igen.

2009. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a legjobb iskola az országban, azzal vitatkoznék.. Tény, hogy itt lehet a legjobb kapcsolatokat kiépíteni, de a BCE és a BGF ennél sokkal erősebb iskolák.
2009. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A BGF erősebb az IBS-nél? Ne viccelj már...
2009. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a statisztikákat ahol a BGF minden tekintetben az IBS előtt áll.. ja, hogy oda nem sznob gyerekek járnak... akkor bocsi
2009. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!