Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem Keleti Károly...

Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karról mi a véleményetek, milyen nehéz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Könnyű, kevés tanulás, kevés órabejárás, kis értékű diploma. Ezt hívják büfészaknak.
2013. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Gimis osztálytársaim mentek műszaki menedzser szakra, matekból-fizikából a 4 év alatt 2-eseket, 3-masokat kaptak végig, most a műszaki menedzser szakon meg 4-es 5-ösök?? Kicsit irreálisnak tartom. És valóban semmit nem tanulnak, max. a vizsgaidőszakba.
2013. márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
73%

Jó a KGK, én ismertem olyat, aki 2-es 3-as volt matekból, és összeszedte magát, majd úgy produkált jobb tudást egyetemen, hogy tényleg jobb volt az eredménye, ami saját magának köszönhető, nem az egyetem gyengeségének, volt olyan is aki bukdácsolt. Ezt embere válogatja.

Sokan jönnek azzal, hogy büfészakok vannak ott, talán a műszaki menedzser most a leghasznosabb(mindegyik az ha érdekel) KGKn, sokaknak bejön, sokaknak nem, nekem több ismerősöm van BME-ről, és még több Óbudairól, ez csak egy pl: Az Óbudais tanulót felvették egy céghez ahol sok tapasztalatot szerzett, sokkal gyakorlatiasabb az egész mint a BME-n, szóval Óbudaival is lehet mit kezdeni. Kikell aknázni minden lehetőséget, ambiciózusnak kell lenni, és nem úgy kell hozzáálni hogy "büfé szak kitörölhetem a seggem", mert általában azoknak nem jön össze, hidd el.

Én is gazdaságot tanulok, sokan mondták hogy mérnökinfóval jobban jártam volna, vagy villamosmérnökivel, vagy programtervezővel(mehettem is volna, pont volt, info-matek tudás is) mondták hogy ez büfé, sok van, hülye vagyok, stb de engem komolyan érdekel a közgazdaság tan, nem csak büfézésből csinálom, és nem is bántam meg, úgyhogy ha KGK-ra szeretnél menni mert tényleg érdekel onnan valamelyik kar, akkor hajrá! :))

(egyébként én nem óbudais vagyok mielőtt valaki ezzel jönne, de sok ismerősöm van az intézményből)

Remélem segítettem!

Üdv

2013. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!