Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendészetire kell a matekot...

Rendészetire kell a matekot tudni?

Figyelt kérdés
Igazából nyomozónak szeretnék ,majd menni .. De ha matekból fel vagyok mentve ,akkor ez már nem is lehetséges? Jövőre fogok csak ballagni,csak hát ugye fontos előre tudnom ,hogy lehetséges lesz-e majd így megvalósítani.. Mert ha nem akkor más szakmát kell találnom... Köszönöm az értelmes választ előre is!
2013. márc. 12. 16:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Mert ugye rendészetit kell először kijárni.. Ja , és rosszul írtam,nem megfelelő a szakma ,hanem inkább végzettségnek mondanám :)
2013. márc. 12. 16:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Pici matek a legtöbb helyen szokott lenni.
2013. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem ezzel van a problémám,mert az alapokat tudom. Csak ugye nekem nem lesz matekból érettségim. És az érdekelne,hogy anélkül is felvennének-e ?
2013. márc. 12. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!