Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elkezdek egy szakmát, és...

Ha elkezdek egy szakmát, és félbe hagyom, átjelentkezek máshová, akkor arra fizetni kell már?

Figyelt kérdés
nem vagyok még 23,és elkezdtem egy szakot,de megbántam,és átmennék másik suliba másik okj-s képzésre.és ugye a szabály úgy van,h a második szakma már fizetős.de nekem az előző szakmámról nincs meg a papírom.de valakitől úgy hallottam,h neki ennek ellenére is fizetnie kellett a szakért,holott amit előtte tanult arról nem volt meg a papírja,mert nem végezte el a 2 évet.szerintetek most akkor hogy van ez?sürgős lenne,és elég nagy bajban vagyok...segítsetek légyszi! 21/L.

2013. márc. 11. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!