Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem teljesen világos számomra...

Nem teljesen világos számomra a FELVI infója. ÁTÍRNI lehet-e még a megjelölt szakokat?

Figyelt kérdés

[link]

"Március 11. a hitelesítés határideje"

"Azoknak, akik a jelentkezési határidő, azaz 2013. március 1. előtt már hitelesítették a jelentkezésüket, de később még módosítottak az adatokon, újra hitelesíteniük kell azt a már említett módok valamelyikén."


Egyeses szerint csak a sorrenden lehet változtatni, de azon júliusig is. Akkor a márc.11.-ig szerintem nem csak a sorrendmódosításra vonatkozik a lehetőség, hanem teljesen ki lehet cserélni a megjelölt 3 egyetem+szakot akár teljesen másik hárommal, ugye?


Ha igen, mekkora összeg az illeték díja?



2013. márc. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
11.-ig bármin lehet változtatni, tudtommal ingyen. Utána már csak sorrendet lehet módosítani egyszer.
2013. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Márc 1-ig lehetett piszkálni az adatokon, a beírt jelentkezéseket pedig főleg nem lehet megmásítani márc11-ig... A sorrendet lehet majd módosítani.

Tehát a kérdésedre a válasz, nem, nem lehet kicserélni teljesen másik 3 szakra. Ha kilehetne, akkor szerinted mire vonatkozott a március 1 határidő? Hogy beírd, hogy hogy hívnak?

2013. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Bocsánat, a sok egyes engem is megkavart.

Március 1. volt a határidő! Addig lehetett változtatni bármin. Most már csak sorrendet lehet módosítani, egyszer!

2013. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok. Köszönöm szépen a felvilágosításotokat.
2013. márc. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!