Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik emeltre járnak azoknak...

Akik emeltre járnak azoknak abból a tantárgyból (emelt órában) csak 5-eik vannak és 5-sek is belőle?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
El ne hidd... :D
2013. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez univerzális törvény.
2013. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én kémiára járok mindig is 4eseim és 5öseim voltak, végül 4-es lettem év végén az összes évben. Most van két hármasom és egy négyesem, pedig rendesen tanulok.

Tegyük hozzá én sosem szerettem igazán, csak azért járok kémiára, mert az iskolámban nem indult fizika fakt, mert csak 4-en jelentkeztünk.

Azért remélem, hogy az érettségit minimum 60 pont körülire sikerül megírnom (bár már a 45-nél sem lennék szomorú).

2013. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* %
2013. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neem. Matek faktra járok és sima matekórán most is becsúszott egy négyes, de éppen hogy :S
2013. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!