Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudok dönteni. Szerintetek...

Nem tudok dönteni. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy csak két szakot jelöltem meg, amik teljesen másik szakterülethez tartoznak. Már régebben végeztem a gimivel, dolgoztam is azóta, de csak most lett olyan a helyzet, hogy lenne lehetőségem tanulni. A baj csak az, hogy valahogy nem vagyok képes komolyan tanulni a vizsgákra. Mindkét szakra nagyon nehéz bejutni, és rengeteget kellene fejlődnöm még hozzájuk. Valahogy olyan, mintha nem lenne motivációm, pedig egész eddig ezeket akartam volna tanulni. Vajon miért van ez? Tudat alatt már lemondtam róluk? Vagy csak önbizalomhiány? Hogyan tudnék ezen változtatni?
2013. márc. 5. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

én is munka mellett próbálok bekerülni az áhitott szakra. hát nem könnyű magam motiválni, pedig ez minden álmom. de egyszerűen 8-10 óra munka után az agyam olyan, mint egy kifordított zokni. ráadásul 6 napot dolgozom. ettől függetlenül rajta vagyok az orrvérzésig gyakorláson.. remélem sikerülni fog. tervben volt még egy nyelvvizsga is májusig, de inkább maradok reális, és lemondtam róla. egy emelt, meg egy középszintbe vágok most bele.


gondolj arra, hogy tanulni mennyivel jobb lesz, mint dolgozni olyanban, amit nem is igazán szeretnél. engem ez motivál. bár nekem szar a munkám. kicsit kell kibírni, és jó lesz :)

2013. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyébként mi az a kettő, amit megjelöltél?
2013. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!