Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudjam meg hogy tényleg...

Hogyan tudjam meg hogy tényleg nekem való-e?

Figyelt kérdés

Szeretem a Biológiát és a Kémiát és az életemet csak ezzel tudnám elképzelni (Biologus vagy Orvos) de nemtudom hogy ha oda kerülnék memmyire tudnám könnyen tanulni mert jó most még könnyem megy minden könnyen ragadeg.. De majd később? Mitgondoltok?

Előre is köszönöm:) (aki csak köteledni alar ne is írjon)



2013. márc. 4. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha meg sem próbálod sosem fogod megtudni.

Aki egyébként nem büfé szakra megy, annak biztosan lesznek nehéz időszakok a felsőoktatásban, de ez arról szól hogy ki kell tartani és meg kell csinálni.

Aki képes erre, csak az tarthatja később a kezében a vágyott diplomáját.

2013. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel már most szereted a bioszt, ezzel később sem lesz gond. Azt nem mondom, hogy egyetemen is ragadni fog, de könnyebben fogod tanulni mint aki utálja. Szerintem nyugodtan belevághatsz a biológus vagy orvos szakba, ha az érdeklődésed megvan akkor lesz majd ami hajtson a tanulásban. Ahogy előttem írták biztosan lesznek nehezebb időszakaid, mert sokat kell tanulni ezeken a szakokon (de legalább a matekot megúszod :D). Ha már most nem tudod elképzelni az életed biosz és kémia nélkül, akkor ne is képzelj el magadnak olyan jövőt amiben ezek nincsenek benne.
2013. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem:) köszönöm:)
2013. márc. 5. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Még 1 fontos szempont, amit figyelembe kell venned: mennyire könnyen jegyzed meg az idegen szavakat HOSSZÚTÁVRA. Mindkét szak tele van latinnal, és ha semmi nyelvérzéked nincs, akkor NAGYON NEHÉZ lesz, sőt szinte lehetetlen elvégezni. (Bár én csak a biológiáról tudok nyilatkozni, van csoporttársam aki mindig is elég gyenge volt nyelvből, és most is szenved néhány állat nevének megtanulásával egy hétig, én meg 2 óra alatt (max) bevágok 60at.
2013. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!