Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Baj ha a felsőoktatási jelentk...

Baj ha a felsőoktatási jelentkezési lapon kisbetűvel adtam meg az emailcímem?

Figyelt kérdés
Később olvastam, hogy nyomtatott betűkkel kell írni minden információt. Mindent nyomtatottal írtam, kivéve az e-mail címem, mert az címem nem tartalmaz nagybetűt. Lehetséges hogy ezért nem fognak felvenni?
2013. márc. 1. 17:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most nagyon befostam :(((
2013. márc. 1. 17:29
 2/12 anonim válasza:
És még te akarsz felsőoktatásba kerülni... gratulálok!
2013. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem baj
2013. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Feleslegesen ne aggódj.
2013. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Igen, kitűnő vagyok és orvos vagy gyógyszerész szeretnék lenni, a másodiknak: köszi , mot megnyugodtam :)
2013. márc. 1. 17:55
 6/12 A kérdező kommentje:
*most
2013. márc. 1. 17:58
 7/12 anonim válasza:

ma 17:38-as hozzászóló vagyok!


Szerinted, ha valaki megnézi a felvételi lapodat és meglátja, hogy csupa kis betűvel írtad az e-mail címedet (amit amúgy is mindig úgy írunk), akkor azt mondja, hogy HAHA! Ezt visszaküldöm és nem vesszük fel ? (és ezt vajon meg is teheti egy papírnyaló droid minden következmény nélkül úgy, hogy később neked esélyed se lehessen reagálni?)


De ha valami adatpótlást kellene is csinálni, akkor vajon nem lehetséges? (Pl. elköltözöl máshová - megváltozik a címed)


...

2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Íííííhjjj, ezt kár volt benyögnöd.

Ha felvesznek, akkor ezzel ne nagyon próbálj meg arcozni (hogy kitűnő voltál), mert képen röhögnek, csak magadat égetnéd le. Ezt komolyan mondom, mert senkit nem fog érdekelni. Az, hogy kitűnő voltál nem jelent semmit.

2013. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hu, ha ilyen aggodos vagy, te belefogsz orulni az egyetembe. Lazulj kicsit, mert igy nehez eveknek nezel elebe.
2013. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, nagyon parás vagyok...
2013. márc. 1. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!