Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elfogyott BSc-n az államila...

DKMarika kérdése:

Ha elfogyott BSc-n az államilag támogatott féléveim száma, attól még jelentkezhetek támogatott képzésre alapképzésen? (az alapképzésem még nincs befejezve)

Figyelt kérdés

Mert ha jól tudom van olyan opció is, hogy MScs félévét használsz el BScn, kérvényezhető ez a dolog.

Az MSc-s 4 félévem még megvan, értelemszerűen.



2013. febr. 28. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
12 félévet támogat az állam. Ha te elhasználtad mind a 12-t, akkor már neked kell finanszírozni a továbbiakat, de ezt a 12-t te elhasználhatod csak alapképzésre is, mert nincs elkülönítve az, hogy 8 félév alapképzés és 4 félév mesterképzés.
2013. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h 9 félév lehet max a bsc, összesen meg 12 félév
2013. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2011-es felsőoktatási törvényben már nincs kitétel hogy mire hány félévet használhatsz el. 12 féléved van, ebből lehet 4 féléves felsőoktatási szakképzésed is, lehet két 6 féléves alapképzést is. Egy kitétel van egy adott képzést mennyi idővel léphetsz túl. általában +2 félévvel, akkor is intézményt váltasz időközben. De különböző alapképzéseket már végezhetsz full államin.
2013. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!