Szerintetek az osztatlan tanárképzésen kb. mennyi lesz a ponthatár?

Figyelt kérdés
pl. Van 330 pontom. Bekerülhetek ennyi ponttal is? Gondolom, hogy a természettudományos szakpárok esetében kevesebb ponttal is be lehet kerülni. Mire számítsak? Jelöljem meg ezt az osztatlan tanárképzést vagy hagyjam jövőre és jelentkezzek alapszakra? Mi a véleményetek erről? Mindenképp tanár szeretnék lenni.
2013. febr. 20. 17:46
 1/1 anonim válasza:

Tisztelettel, én is ezen a pályán szeretném koptatni lábbelim, hát tudni nem lehet mennyi lesz a ponthatár, csak spekulálni lehet...


szerintem annyit tudsz tenni, hogy megnézed azt felvin, hogy annál a szakpárnál, amit választani akarsz, mondjuk legyen töri-föci, mi volt külön-külön a töri szaknak, és/vagy a föcinek a ponthatára tavaly abban az intézményben, ahova menni akarsz. Én szerintem ezzel talán közelebb lehetsz az igazsághoz, de lehet h teljes mértékben homlokegyenest más lesz a tanári népszerűsége, és ezzel együtt a ponthatára. Szóval nem sokat segítettem :D

2013. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!