Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akiknek jól megy a matematika,...

Akiknek jól megy a matematika, azok általában milyen egyetemre mennek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
a jó matekosokból mi lesz?mármint hol-hogyan tudnak elhelyezkedni?
2013. febr. 19. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Azért túl nagy az emebrek azon halmaza, akik jók matekból, hogy általánosságban lehetne erre válaszolni. A matek magában nem elég: persze vonzó a műszaki, de ahhoz fizika is kell. Esetleg programozó, de ahhoz szintén kell más is. Matektanár? Empátia nélkül nem lehet tanítani.

És sorlhatnám még a példákat.

A karrier nem csupán egy tantárgyon múlik.

2013. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
matek mellett földrajz,nyelvek illetve infó
2013. febr. 19. 18:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én tippem ez lenne Neked:

[link]

[link]

2013. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és ehhez kell matek?
2013. febr. 19. 18:47
 5/14 A kérdező kommentje:
jah és a földrajz az utsó helyen áll, szal inkább matek, idegen nyelvek, infó és föci ez lenne a helyes sorrend
2013. febr. 19. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Látom, nem érted. Szerinted mindent elmond egy ember személyiségéről, hogy milyen tantárgyakból ért el jó jegyeket?
2013. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
látom te nem érted ezek azok a tantárgyak amelyek engem édekelnek illetve ezkeből is vagyok jó
2013. febr. 19. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Kérlek, olvasd újra, amit írtam, és próbáld értelmezni...


Engem is érdekel sok minden, de nem gondolnám, hogy megélnék belőlük. Ahogy már korábban írtam, matekkal mehetsz ezerfelé, de ha pl. nem szereted az ülőmunkát, ne menj alkalmazott matematika szakra stb. Erről beszélek, hogy pl. szeretsz-e emberekkel dolgozni stb.

2013. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jó kemény vagy
2013. febr. 19. 19:48
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Te meg suttyó. Egyetemre készülsz, nem igaz, hogy nem tudod értelmezni, amit a másik jóindulatúan próbál tanácsolni.
2013. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!