Iskolába átiratkozni?

Figyelt kérdés
hello nemrég kezdtem a gimnáziumot. de jövőre szeretnék viszont másik iskolába iratkozni.:S a mostani iskolám nem tetszik és igazság szerint nem is én választottam . az uj iskolámban kollégistának kellene lennem, ezt a szüleim nem szeretnék . Könnyen barátkozom és ott legalább azt tanulhatnék ami érdekel. Hogya vegyem rá őket?? Ha át szeretnék menni kell oda felvételizni??
2013. febr. 11. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

nem kell felvételizni, legalábbis nekem csak egy különbözeti vizsgát kellett írnom, de azt is csak a tagozatos tárgyból

simán mond meg szüleidnek, hogy miért szeretnél átmenni érvelj, hogy miért lenne ott jobb neked/itt miért nem jó

aztán bementek az új iskolába és beszéltek az igazgatóval ő elmondja a továbbiakat, hogy kell-e különbözeti meg ilyenek

sok sikert :)

2013. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!