Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi asszisztens képzés?

Állatorvosi asszisztens képzés?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy OKJ vagy akkreditált képzés. Budapesten, vagy akár bárhol ország szerte. Neten többféle képzést találtam, egyik sem túl meggyőző. De érdekelne hasonló képzés is, mint pl. az állatkerti állatgondozó (bármit megtennék érte, hogy ott dolgozhassak, de lehetetlen bekerülni állatkertbe), kutyakiképzés... bármi csak állatokkal kelljen foglalkozni.
2013. febr. 3. 19:38
 1/1 anonim válasza:

Több álláspályázatban feltétel ezeknél a munkaköröknél a szakirányú képzettség. Viszont, több állatorvostól hallottam, hogy ezek a képzések ....sem érnek, lényegében annyira megnövekedett ezek a munkahelyek iránt az érdeklődés, hogy sokan kihasználva a helyzetet indítanak ilyen és ehhez hasonló képzéseket nem kevés pénzekért. Nincs annyi munkahely ami ennyi embert eltartana. Olvastam már állatvédőrség képzésről is, csak azt nem írták, hogy hova keresnek NEM ÖNKÉNTES ALAPON!! ilyen végzettségű embereket.

Állatorvosi asszisztensre visszatérve, ha egy állatorvos felvenne dolgozni, kb. 3 hét alatt beletanulnál mind abba a helyzetbe és készségbe amit ez a munka megkövetel. Szinte azok is nulláról kezdik egy rendelőben, akik előtte sok sok pénz árán elvégeztek egy ilyen tanfolyamot.

2013. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!