Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek lakberendező?...

Hogyan lehetek lakberendező? Esetleg ajánlanátok ilyesmi szakmákat?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és nem tudom hová tanuljak tovább,mert tudjuk mi a helyzet a felsőoktatással.Én 10 éves korom óta szeretnék lakberendezőnek tanulni, de nem tudom, hogy hová forduljak.Sok képzést megnéztem már, de mindegyiknél adódtak kétségeim.Egyetemen esetleg lehet valamilyen formában tanulni?Ingyenes képzést szeretnék elsősorban.De azt is megköszönöm ha más szakmát ajánlotok.
2013. jan. 23. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Néhány egyetemen van lehetőséged belsőépítésznek tanulni, a kapott diplomával pedig tulajdonképpen lakberendező lehetsz. Nem túl keresett szakma egyébként.
2013. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

BKF-en van környezetkultúra szak, ez 3 éves, diplomát adó képzés, ez belsőépítész képzés: [link]

Szerintem ha érdekel, menj el nyílt napra:

[link]

2013. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!