Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Átlagosan...

Mit csináljak? Átlagosan nehéznek számít ez a felvételi?

Figyelt kérdés
Hat az tortent ,hogy megirtam a felvetelit kb 51 pontosra de 5-os tanulo vagyok nem tudom ,hogy most mit jeloljek be mert nem fognak oda felvenni de nem szeretnek rossz suliba se menni.
2013. jan. 22. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Több helyet is jelölhetsz.

2. Az iskolák nem tudják, hogy hányadik helyen jelölted őket.

3. Még ha tudnák is, akkor se tudnák ezek alapján befolyásolni a sorrendet.


Szóval jelölj be első helyen egy erősen túljelentkezett sulit, másodikon egy közepeset, harmadikon egy gyengébbet (persze mindhárom kategóriában a számodra legszimpatikusabbat), aztán majd Győrben a számítógép eldönti, hogy hová kerülsz be.

2013. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy xantuszba ezekkel a pontokka nem vennenek fol vagy egyatalan behivnanak szobelire?
2013. jan. 23. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:

hallod nyugi én is így jártam :)

mondjuk nekem 56 pontos lett, nem vagyok ötös tanuló. de jó vagyok.

de van egy bnőm aki full 5-ös és 52 pontosat írt, de am én a saját sulimon észrevettem, hogy mindenki ilyen sz@rokat írt :)

szal ne aggódj! :D

meg amúgy az idei nagyon nehéz volt, nem is csoda hogy elszúrtuk.

de én tnap voltam lefénymásoltatni és ahogy észrevettem ház volt egy jópár gyerkőc aki nálam sokkal rosszabbat írt :D

szal nor para :)

2013. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!