Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz töriből 80-90...

Mennyire nehéz töriből 80-90 (vagy több) %-os emelt érettségit csinálni?

Figyelt kérdés

Akiknek ilyen lett, hogy készültek rá?

Hogy/ mit tanuljak ha csak 4-es vagyok órán? 12.-es vagyok.


2013. jan. 21. 10:51
 1/2 bumbi02 ***** válasza:

Odafigyeltem órákon, illetve mikor bejöttek a lyukas óráim 11.-től, akkor lyukas órában olvasgattam a tankönyveket:) Bár engem alapvetően érdekelt a töri, mert még sokszor otthon utána olvastam olyanoknak,amiket még emelten se kérdeznek, de így csak komplexebben láttam az egész témát:)


Bár már január van, még nem vagy elkésve azzal, hogy elővedd a 9.-es könyvedet, és átolvass minden leckét párszor (nem csak azt, ami emelten előfordulhat, hanem mindent, még forrásokat is). Igazából a történelem nekem olyan volt mint egy könyv. Elolvasgattam párszor, majd utána elmeséltem "miről szólt".

2013. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ugyan bioszból emelteztem, nem töriből, de szerintem a taktika ugyanaz: menj fel az oh.gov.hu-ra, ott a köznevelésnél válaszd az érettségit, ott az érettségi vizsgatárgyakat. ha lejjebb görgetsz, ott lesznek a töri emelet írásbeli követelményei, témái. mindegyikről készíts jegyzetet, tanuld meg. így nem kérdezhetnek olyat, amit nem fogsz tudni. és májusig bőven van időd, még ha csak minden nap 1 órát szánsz rá, akkor is össze fog jönni. sok sikert.
2013. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!