Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy kezdhetek el levelezőn...

Hogy kezdhetek el levelezőn IS egy szakot?

Figyelt kérdés
Jelenleg elsőéves államilag finanszírozott nappalis nyelvszakon vagyok, de tudom, hogy kellene mellé egy gyakorlatiasabb szak is, ezért azon gondolkodom, hogy elkezdek levelezőn valamit (pénzügy számvitel pl.). Ez hogy oldható meg? Újra kell felvételiznem, és ott megjelölni, hogy levelezőn akarom csinálni? Ha nem bírnám esetleg a kettőt együtt, a levelezőt abbahagyhatom? Valaki megírná, hogy működik ez? Köszönöm
2013. jan. 14. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy kell, ahogy írtad. Ha még első évesként kezded el, tehát a mostani felvételi időszakban jelentkezel, akkor mindkettőn lehetsz államin. Bár psz-nél nem tudom, hogy lesz-e állami egyáltalán.
2013. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pénzügy és számvitel fizetős. amúgy jól írtad kérdező.
2013. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!