Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenes ESTI VILLANYSZERELŐ...

Ingyenes ESTI VILLANYSZERELŐ OKJ-s képzés létezik valahol?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném annak, aki egy kis infoval tud nekem szolgálni.
2013. jan. 13. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha létezik is esti képzés (ami egyébként sem esti, hanem mondjuk két délután egy héten), akkor sincs olyan, ami ingyenes.
2013. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már hogyne lenne, olyan amit az állambácsi támogat.
2013. jan. 13. 14:41
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Az első jó mondta, ilyen nincs...
2013. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor keress rá a gugliban bakker. Neked is annyi idő, mint másnak. Egyébként pedig csak az iskolarendszerűek vannak csak támogatva, így ingyenes estit a büdös életben nem találsz, mert soha nem is volt ilyen.
2013. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor keress rá a gugliban, ingyenes esti létezik csak nem minden képzésben.
2013. jan. 13. 14:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem létezik. Esti ingyenes, mint mondtam, nem is volt soha, csak nappali, iskola rendszerű képzés, mint már írtam. Vagy a munkahelyemen nagyon el voltunk akkor tájolva, ami békés megyei munkaügyi központ volt még egy fél éve, tehát rajtunk keresztül mentek az ingyenes (államilag támogatott) képzések.

Mondjuk nekem egyébként is totál mindegy, ugyanis nem én keresek tanfolyamot, hanem te, és nem valamit keresel, hanem villanyszerelőt, ami nincs ingyenesen sehol. De azért hajrá!

2013. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert más szakmára találtam ingyenes estit.
2013. jan. 13. 15:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg? Linkeld már be légyszives, mert akkor te vagy az egyetlen, aki tud ilyenről.
2013. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elküldtem
2013. jan. 13. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:
baz*dmeg van olyan szakma ami ingyenes, de nem mind főleg nem a villanyszerelő.
2013. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!