Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány egyetemista van Európában...

Hány egyetemista van Európában országonként? Kerestem de csak össze-visszaságokat találtam…

Figyelt kérdés

#egyetem #Európa #felsőoktatás #egyetemista #hany diak #letszam csokkentes #tanugyi torveny
2012. dec. 19. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány egyetemista? Ezt nem lehet megmondani, csak hozzávetőlegesen, ugyanis folyton változik a számuk (félúton abbahagyja, passzív lesz, több szakot is végez akkor többnek számolják...).
2012. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
énis kívácsi voltam egy összehasonlításra, de persze csak a %-os arány lenne hasznos nekünk. boztos van ilyen kimutatás
2012. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy hozzávetőleges szám érdekelne mint pl. tudom, hogy Romániában 2011-ben megközelitőleg 550.000 egyetemista volt mesterisek, illetve 1-3,4,5,6,7-ed évesekkel együtt. Ez pár évvel korábban 750 2007-ben pedig 950.000 ezer volt. Na nem pont grafikonokra gondolok, de érdekelne, hogy pl. Magyarországon hány egyetemista van pillanatnyilag és hány volt, illetve összehasonlításképpen más európai országok adatai is érdekelnének. Az aktuális diákhelyzet miatt érdekelnének ezek az adatok és ha lenne egy olyan oldal ahol ezek (összesítve/külön minisztériumi oldalak) meglennénekannak nagyon örvendenék. Előre is köszönök minden konstruktív hozzászólást.
2012. dec. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!