Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Májusban érettségizek és még...

Májusban érettségizek és még midnig nem tudom hogy merre menjek tovább, mit tegyek (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Biológiából és kémiából is szeretnék érettségizni. Egyikből lehet h felsőt teszek. Angolból is gondolkozok h emelt szintűre megyek.

Semmi ötletem sincs hogy merre menjek tovább. Nem akarok egy laborban dolgozni, én mozgalmasabb munkát szeretnék. Ami a legjobban érdekelt eddig az a pszichológia, mentőtiszti. DE! Ahhoz hogy pszichológus legyek nagyon sok pont kell, nekem pedig nem lenne annyi. A mentőtisztivel a problémám az iszonyatos alulfizetettség és az hogy én külföldön szeretnék dolgozni (most is külföldön élek), de nm tuodm hogy mennyit fizetnek érte, vagy hogy mi kell hozzá, hogy felvegyenek. És azt is olvastam hogy a magyar mentőtiszti szakma nem elfogadott külföldön. MIért nem?

És van tanácsotok, ötletetek hogy merre menjek?



2012. nov. 21. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Drága ha külföldön élsz minek gondolkodsz magyar egyetemben? Keress ott...
2012. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de így se tudom h merre menjek. semmi ötletem sincsen. nem egy konkrét egyetemet keresek, hanem foglalkozást.
2012. nov. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!